Dag Datum Tijd Locatie Plaats Website Kassa
vr 29-09-17 20:15 uur Theater Het Kruispunt Barendrecht www.theaterhetkruispunt.nl 0180-615958
zo 17-12-17 14:30 uur Theater Dakota Den Haag www.theaterdakota.nl  070-3265509
di 19-12-2017 14.00 uur Zaantheater Zaandam www.zaantheater.nl 075-6555333
vr 22-12-2017 20:30 uur Podium Hoge Woerd De Meern www.podiumhogewoerd.nl 030-7210933
za 23-12-2017 20.30 uur De Lieve Vrouw Amersfoort www.lievevrouw.nl 033-4226555
vr 12-1-2018 20.30 uur Schouwburg Amstelveen Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl 020-5475175
vr 16-3-2018 20.15 uur Theater Cultura Ede www.cultura-ede.nl 0318-672800
za 31-3-2018 20.30 uur Schouwburg Almere Almere www.kaf.nl/schouwburg 036-8455555
ma 2-4-2018 15.00 uur Bijlmer Parktheater Amsterdam www.bijlmerparktheater.nl 020-3113930
vr 6-4-2018 15.00 uur Theater Koningshof Maassluis www.theaterkoningshof.nl 010-5911430
    Informatie & kaarten
  • Voor meer algemene informatie kunt u ook mailen naar: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Kaarten kunt u reserveren bij de desbetreffende theaters
  • Wijzingen voorbehouden.
  • Tevens is het verboden tijdens de voorstelling foto’s, film- of geluidsopnamen te maken.